DKY İnşaat Kimin: Sahibi Kim?

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren öncü şirketlerden birisi olarak DKY gösterilebilir. DKY İnşaat, sunduğu projeler ile birçok kişiye konforlu yaşam alanları sunmuştur. Bu kapsamda birçok kişinin en fazla merak ettiği konuların başında DKY inşaat kimin: sahibi kim DKY İnşaat şirketinin sahibinin kim olduğu geliyor. DKY İnşaat, İbrahim Dumankaya tarafından kurulmuş olan bir şirkettir. İbrahim Dumankaya bu şirketi kardeşi Halit Dumankaya ile birlikte kurmuştur. İnşaat sektöründe edindiği tecrübeler doğrultusunda da uzun bir süredir önde gelen markalardan birisi olarak faaliyet gösteriyor.

İbrahim Dumankaya, sektöre ilk olarak işçi olarak girmesinin ardından uzun bir çalışma süreci ile sektörün devlerinden birisi olmayı başarmıştır. Kardeşi ile birlikte kurduğu şirketi büyütmeyi başarmıştır.

İbrahim Dumankaya DKY İnşaat’ı Nasıl Kurdu?

DKY İnşaat’ın kurucusu olan İbrahim Dumankaya, dünyaya 1941 yılında gelmiştir. Erken yaşta babasını kaybetmesinin ardından yaklaşık 5 sene sonra Rize’den İstanbul’a geldi ve burada inşaat işçisi olarak çalışmaya başladı. Ayrıca DKY inşaat kimin: sahibi kim sorularında, daha sonra ise kardeşi ile birlikte 1963 yılında Dumankaya İnşaat’ı kurdu. İlk projelerini ise Yalova’da gerçekleştirdiler. Ardından ise birçok farklı proje yaptılar ve binlerce konut inşa ettiler. Günümüzde ise sektördeki en önemli isimlerden birisi olarak modern, kaliteli, konforlu yapılara sunuyor.

DKY İnşaat’ın Başarısı

DKY İnşaat, konut ve ticari bina yapımında uzmanlaşmış bir inşaat şirketidir. Elli yıldan fazla bir süredir bu sektörde faaliyetlerini sürdürüyor. Aynı zamanda kendi alanlarında en iyi şirketlerden biri olarak kabul edilir. Son on yılda çok çeşitli evler ve ticari yapılarla çok sayıda proje inşa ettiler. Holding, yeni konut ve ticari binaların yapımında uzmanlaşmış bir inşaat şirketidir. Şirket, yüksek iş kalitesi ve müşteri hizmetleri ile tanınır. DKY İnşaat, her projenin hassasiyet ve verimlilikle tamamlanmasını sağlamak için en son teknolojiyi kullanır.

Aynı zamanda; DKY inşaat kimin: sahibi kim sorularında, DKY İnşaat yaklaşık 60 yıldır 17.000’den fazla konut inşa etti. Büyük ölçekte faaliyet gösteren bir şirkettir. DKY, yüksek kaliteli çalışmaları ve uygun fiyatları ile tanınır. Uzun süredir edindiği tecrübe ile inşaat hizmetleri ve inşaat projelerinde uzmanlaşmış bir şirkettir.

DKY İnşaat Projeleri ile Ön Planda

DKY İnşaat, İbrahim Dumankaya’nın sahibi olduğu bir şirkettir ve uzun süredir sektörde ilk sıralarda yer alıyor. Sunduğu evlerin kaliteli olması ve birbirinden farklı yaşam tarzlarına uygun projeler tasarlaması ile şirketin yaptığı konutlara ve işyerlerine olan talep oldukça fazladır. Sunulan projeler farklı isimlerle ayrılmıştır ve kapsamları değişkendir. Aynı zamanda genel olarak bir kişinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi kapsar. Kısa sürede proje teslimi gerçekleştiren DKY İnşaat, tamamladığı çok sayıda proje ve binlerce konut ile sektörde büyümeye devam ediyor. Alt markalar şeklinde birbirinden ayrılan projeler, modern bir şekilde dizayn edilmiş ve konfordan ödün vermeyen konutlar içermesi ile öne çıkar.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızzdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir