DKY İnşaat’ı Neden Tercih Etmelisiniz?

DKY İnşaat’ı ya da başka bir gayrimenkul, inşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren şirketi neden seçmeliyiz? sorusuna cevap vermeden önce. Bizlere bu tercihi yaptıracak süreci irdelemekte fayda var. Bir konut üreticisini tercih ettirecek süreçlerin en başında insanların en temel ihtiyacı olan barınma gelmektedir. Özellikle günümüzde bilgiye ulaşmak oldukça kolaylamıştır. Bu bağlamda barınma ihtiyacımızı karşılarken alacağımız ya da içinde yaşayacağımız konutu seçerken, birçok platformda araştırma imkanı bulabilmekteyiz. Söz konusu platformlarda yaşayacağımız evin konumundan metrekaresine, metrekaresinden sosyal çevresine, mimarisinden yüklenici firmasına kadar birçok konuda bilgi sahipi olabiliyoruz. Unutulmamalıdır ki ev, konut ya da ofis alırken herkesin öncelikleri vardır. Satın alma süreci karmaşıktır ve zaman alır ve bu karardan caymak da oldukça kolaydır.

Alacağınız Konutun Bulunduğu Projenin Lokasyonu

Alıcılar en sık gittikleri yerlere (iş, okul, alışveriş, eğlence, ibadet yeri, arkadaşlar ve aile) kolay erişim sağlayan bir yer bulmak isterler. Ana yollara kolay erişim sağlayan trafik akışını kontrol eder. Müşteriler genelde lokasyon noktasında bir satın alma işleminden önce ilgilendiği projenin bulunduğu konumdan ulaşım akslarına mesafisini irdeler. Bu noktada birçok inşaat firması projelerinin ulaşım akslarına yakın olan konumlarda hayata geçirmeye dikkat eder. İbrahim Dumankaya tarafından 1961 yılında inşaat sektöründe temelleri atılan DKY İnşaat, özellikle İstanbul’da hayata geçirdiği birçok projesini bu bilinçle, insanların ulaşım imkanlarına erişebilir olabileceği noktalarda hayata geçirmiştir.

Geniş Yaşam Alanları

Konut, ofis ya da ticari alanlar seçerken insanlar yatırım yapacakları gayrimenkulün metrekaresiyle de oldukça ilgilidir. Konut ve yaşam alanı düşünüldüğünde her aile, kaç yatak odası istedikleri konusunda bir fikre sahip olacak. Özellikle çocuklu ailelerden bazıları çocuklarının yatak odalarını paylaşmalarını severken, diğerleri, her biri için farklı uyku saatlerine ve çalışma alışkanlıklarına uyum sağlamak için ayrı odalardan hoşlanır. Herhangi bir süre için düzenli ziyaretçileriniz varsa, misafir odası olarak belirlenmiş bir yatak odasına sahip olmak güzel. Fazladan bir oda genellikle bir ofis, çalışma odası, çocuk oyun odası veya egzersiz odası olarak ikiye katlanır. Birçok hobi, çalışma alanı ve sarf malzemeleri için depolama gerektirebilir ve fazladan bir yatak odası bu amaca iyi hizmet eder. Yaşam tarzınızı ve onu neyin iyileştireceğini dikkatlice düşünün. Bu noktada yine DKY İnşaat projelerinde hem mimari özellikleri hem de estetiğiyle dinamik projeler anlayışının İstanbul’daki en önemli firmalarından biri olmuştur. DKY İnşaat projeleri de içinde yaşadığımız çağın gerekliliklerini ve müşterilerinin beklentilerini karşılama noktasında kararlılığını harcında barındırıyor. Modern kent yaşamıyla beraber insanların öncelikleri de değişiyor. İnsanlar, artık yaşadıkları evlerin kendi yaşamlarına değer katan öncelikli unsur olduğunu biliyor. Bu nedenle DKY İnşaat kaliteyi, hem inşaat kalitesi hem de insanların yaşamını güzelleştiren bir katma değer olarak görüp projelerini bu bakış açısına göre şekillendiriyor.

1961 yılından bu zamana kadar uzmanlık, güven, kalite, özgünlük, doğa ve insan sevgisi temelleri üzerinde projelerini şekillendiren DKY İnşaat, bugüne kadar hayata geçirdiği projelerin tümünde çağın gerektirdiği ve değişen beklentilere anında yanıt verme becerisine sahip tasarımlarının yanı sıra, çevreyle barışık, mavi ve yeşille iç içe doğal yaşam alanları sunmak birinci öncelik olarak belirlemiştir. DKY İnşaat her projesinin mimarisini, konseptini iç dış peyzajını, sosyal donatıları da içine katarak çevresiyle uyumlu birbirinden kaliteli ve konforlu projelere imza atmaktadır.

DKY İnşaat firması, inşaat ve yapı sektöründe yarım yüzyılı aşan tecrübenin, müşterileriyle kurduğu duygusal bağın, projelerin lokasyon ve mimarisindeki seçiciliğinin ve özgün kurum kültürünün verdiği güçle kentsel dönüşüm projelerinin de aranan firması olmuştur.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir