DKY İnşaat Satılık Ev Fiyatları ve Kampanyaları

Türkiye’de son dönemlerde başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde konut projeleri hızlı bir şekilde artış göstermiştir. Bu yükselişte elbet de konut kavramının barınma, beslenme ve yaşam sürdürme gibi hayatımız için oldukça önemli olan yaşamsal temel ihtiyacın etkisi büyüktür. Bu noktada birçok kişi, konut satın almanın kendileri için değerli olup olmadığı sorusuyla karşı karşıya kalmaktadır. Bu sorunun cevabı kişisel finansmana ve faktörlere bağlı olduğu gibi satın alınacak söz konusu ev, ofis ya da konut projelerinin fiyat ve kampanyaları ile de ilişkilidir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi son yıllarda konut sektöründeki büyüme beraberinde inşaat kredisi faiz oranlarına ilişkin düzenlemeleri de beraberinde getirmiştir. Konut ofis ya da ticari alan projeleri üreten birçok firma da konut satış kampanyalarını bu belirlenen düzenlemelere uygun şekilde revize etmektedir. Gayrimenkul sektöründeki büyümeye bağlı olarak konut projelerinin planlanmasından tutun hayata geçirilmesinde kadar işleyen süreçlerde inşaat sektörünün önde gelen firmaları, mimar ve mühendis kadrolarıyla, ihtiyaç olan alanların tespiti, imar durumu, çevresel şartların kontrolü gibi süreçleri en ince ayrıntısına kadar planlamaktadırlar. Uzman ve yetkin kadrolarıyla inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirket de DKY İnşaat’tır.

DKY İnşaat, 1961 yılından bu yana projeleri için gerekli planlamalardan önce hedef kitlenin beklentilerini de analiz ederek, çağın gerektirdiği ihtiyaçlara yönelik kaliteden ödün vermeyen yeni nesil projelere imza atmaktadır.

Hayata geçireceği projelerin mimari olarak çevreyle uyumu, konutların deprem açısından sağlamlığı, alt ve üst yapı tesisatlarına ilişkin kalite kontrolü gibi konuları eksiksiz yapan DKY İnşaat, ayrıca projelerinin ulaşılabilir bir noktada olmasına dikkat etmektedir.

İnşaat sektörü içinde bulunduğu konjonktürel yapının hareketliliğinin bilincinde olan DKY İnşaat, projelerinde çevreye ve insana değer katacak detaylandırmayı da en ince ayrıntısına kadar tasarlar. DKY İnşaat yarım asrı aşkın sektör tecrübesiyle dinamik kaliteli ve yenilikçi konut ve ticari alanlar inşa etmeyi sürdürmektedir. Sahip olduğu yapılanma sayesinde sadece inşaat teknolojisindeki hızlı değişimlere, sektörel hareketliliğe ve mevzuat değişikliklerine hızla uyum sağlamakla kalmayan, dinamizmini ürettiği projelerine de yansıtan DKY İnşaat, projelerindeki daire, ofis ve ticari alanlara ilişkin satış ve pazarlama gibi konularda da fark yaratmaktadır. Aile odaklı konutlar, 1+1,5’tan 3+1,5’a 2+1’lerden 4+1 daireler ve ofisler, geniş yeşil alanlar, sosyal tesis ve spor olanakların yer aldığı, genç ve işlevsel tasarımlı projeler üreten DKY İnşaat, insanların kendilerini mutlu ve güvende hissedecekleri alanları planlıyor.

Yönetim anlayışını ve kalite standardlarını sürekli geliştiren DKY İnşaat, yurtiçi gayrimenkul sektöründeki konumunu yükseltirken, her açıdan planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı şehircilik anlayışına uygun, uluslararası kriterlerde projeler üreterek bugüne kadar 18 bin’den fazla konutu sahiplerine teslim etmiştir. Ülke içinde inşaat ve yapı sektörünün öncü isimlerinden DKY İnşaat, toplumsal değerleri ve müşteri memnuniyetini önemseyerek, konforlu ve güvenli hayat sürülebilecek mekanların olduğu, kentsel dönüşümün gerekliliğine uygun planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı yerleşim merkezleri üretirken konutların satış ve pazarlanması noktasında da müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar arasındadır.

Başta Lokum Evler, DKY Cadde Göztepe 05, DKY Cadde Suadiye 12, DKY Cadde Erenköy 86 gibi marka projeleri hayata geçirerek çeşitli satış kampanyaları ile sahiplerine teslim eden DKY İnşaat, DKY Kartal, DKY Business Kartal, DKY Sahil Kartal, DKY On Kağıthane gibi kaliteyi ve konforu bir arada sunan projelerini de günün ekonomik koşullarına bağlı olarak anlaşmalı bankalardan kullanılacak uygun faizli ya da ‘0 Peşinat 0 Faiz’ kampanyası kredilerle satışa sunuyor.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir