Kartalın en merkezi konumunda yer alan DKY Kartal projesi aynı zamanda ulaşım yollarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Sadece ulaşım yollarına değil aynı zamanda hava alanlarına da merkezi bir konumda yer alan DKY Kartal projesi ile birlikte şehrin en merkezi konumlarından birisine sahip olabilirsiniz. Hızlı tren hattında ve İstanbul- İzmir arasındaki yolculuk süresini 3,5 saate ulaştıran konumunun yanı sıra Kartal adalet sarayı, Finans merkezi, Teknopark olmak üzere çeşitli gelişmiş konumlara sahiptir.

Bunun yanında 15 üniversite ve 62 sağlık merkezine yakınlığı ile bu proje yeni sahiplerini bekliyor. Mükemmel konumu ile dikkat çeken DKY Kartal projesi sayesinde insanların büyük şehirde daha iyi bir yaşam sahibi olması ve iyi bir lokasyon sahibi olması sizlere önemli fırsatlar sunuyor. Siz de bu konumda en iyi ve lüks yaşam alanlarında yerinizi alabilirsiniz.

Yeni Yaşam Alanınız

DKY Kartal projesi ile birlikte her şeyin bir tık fazlasına sahip olabilirsiniz.  Daha güzel bir manzara bekleyenlerin tercihi olan bu yaşam alanı aynı zamanda yemyeşil parklar ile daha doğal bir görünüm isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Hem konfor arayanların hem de yemyeşil parkları arayanların bu konutlardan yararlanması mümkün olabiliyor.

Yüksek tavanların yanı sıra ulaşım yolları ile de dikkat çeken ve önemli bir yatırım aracı olarak da görülebilmekle birlikte yine son zamanlarda siz de geleceğe yatırım yapmak istiyor iseniz, yaşam alanlarınızda nitelikli bir tercih yapmanız gerekir.

Eşsiz Manzarası İle DKY Kartal

İstanbul’un en güzide noktalarından yer alan DKY Kartal ile muhteşem adalar manzarası sizler ile birlikte olacaktır. Başta prens adaları olmak üzere, aynı zamanda eşsiz Marmara denizi avantajı ile birlikte siz de yeni yaşam alanlarında muhteşem bir seyir keyfi elde edebilirsiniz.

Hem manzara hem de iyi bir yatırım aracı olarak düşünebileceğiniz DKY Kartal birlikte yeni yaşam alanınıza hemen sahip olabilirsiniz.  Değişen yaşam alanlarının yanı sıra sosyal donatı imkânları ile sizlere en iyi fırsatları sunan bu proje ile birlikte siz de değişen büyüklüklerde konut sahibi olabilirsiniz.

Yeni Daire Konsepti

2+1,5 den 5+1,5 e değişen yeni evleri ile dikkat çeken bu yapılar aynı zamanda eşsiz bir mimari ile hazırlanmış bulunuyor. Her ailenin ihtiyacına özel yaşam alanları ile siz de hem ferahlık hem de geniş yaşam alanları elde etmiş olursunuz.

Bir evden daha fazlasını istiyor iseniz bu yaşam alanları sizleri bekliyor. Evlerin mimarisi akıllı ev konsepti ile birleşerek ön plana çıkıyor. 7 dönümlük yaşam parkı ile ve sosyal imkânları ile hem sizin hem de çocuklarınızın rahat yaşayabileceği alanları sizlere sunan bu proje ile birlikte siz de her türlü imkânlardan yararlanabilirsiniz. Açık hava sineması, açık hava şöminesi başta olmak üzere her türlü yeni tarz yaşam stili sizleri bekliyor.