Hem ofis hem ticari alanlar hem de yaşam alanlarının sizlere sunulduğu bu projede günümüzün önemli detaylarından birisi olan sosyal yaşam alanlarının da düzenlenmesi ile bütünleşik bir mimari proje ortaya konulmuştur. Yaşam alanlarının yeni bir bakış açısı ile düzenlenmesi ile birlikte şehir içerisinde daha fazla imkânın sizlere sunulması sağlanmaktadır.

Bunun yanında DKY ON Kâğıthane ile birlikte yeniliklere açık olan bu tür detayların sağlanması mümkün olabilmektedir. Metro ve TEM gibi ulaşım yollarına kavuşması noktasında da siz de bu imkânları kullanarak İstanbul merkezinde yararlanabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda maliyet olarak da katma değerinden daha ucuza gelen bu yapılardan yararlanabilirsiniz.

Bu proje sadece yaşam alanları ile değil hem çocuk oyun alanları hem de peyzaj detayları ile sizlere yardımcı olarak birçok detayı sağlamaktadır. Aynı zamanda DKY ON Kâğıthane ile birlikte merkezi konumda yer alan bu detayların karşılanması ile birlikte kolay bir şekilde insanların beklentilerinin karşılanması yerine getirilir.

DKY ON Kâğıthane ve Özgün Mimari

205 adet konut ve ofis biriminin yer aldığı bu projede bunun yanında ticari ve ofis alanlarının düzenlenmesi anlamında yüze 29 pay ortaya konulmuştur. 1 + 1,5 ve 2 + 1,5 daire tipler ile ve aynı zamanda eşsiz iç düzenlemeleri ile dikkat çeken bu projede günümüzün öngün mimari akımlarının uygulanması yerine getirilmektedir.

Lokasyon olarak en başta gelen mimari yapıların ortaya konulması aşamasında siz de bu lokasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik sizlere sunulan bu imkânların temini aşamasında destek almak istiyor iseniz bizden yararlanabilirsiniz. Konum olarak en iyi hizmetleri sizlere sunan bu proje ile birlikte birçok insanın mimari anlamda beklentilerinin karşılanması sağlanabilmektedir.

Siz de tasarım olarak en iyi çözümlerin yerine getirildiği bu projede hızlı bir şekilde yerinizi alarak ister yaşam alanı ister ise de iş yeri anlamında da destek alabilirsiniz. Yeni bir yaşam platformu olarak sizlere sunulan Kâğıthane projesi sayesinde siz de özgün mimari anlamında en nitelikli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

DKY ON Kâğıthane ile Yeni Bir Yaşam

Sizlere sunulan bu hizmetlerin yanı sıra son zamanlarda yeni bir tasarım olarak da mimari bir şaheser olan bu proje geleceğe yatırım yapmak isteyenler için dikkat çeker. Yine bu projenin yanı sıra metro hatlarına yürüme mesafesinde olan Kâğıthane projesi günümüzde İstanbul gibi ulaşım sorunu üst seviyede olan bir merkezi yapı sunmaktadır.

Yaşam alanı noktasında aynı zamanda insanların maliyet beklentilerinin karşılanması noktasında siz de bu projeden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda insanların eşsiz konumu ile beklentilerini karşılayan DKY ON Kâğıthane projesi en iyi detayların sunulduğu bir hizmet alanı olarak da ön plana çıkar. Kolay bir şekilde siz de DKY ON Kâğıthane projesinde yerinizi alabilirsiniz.