Sahil kartal projesi ile dikkat çeken yeni yaşam alanları önü kapatılmayacak bir lokasyonda yer almaktadır. Denize ilk parselde yükselen bu sahil projesi aynı zamanda manzarası ile hayat bulmak isteyenlerin beklentilerini karşılamaktadır. Tüm dairelerin yaşam alanı olarak ortaya çıkan bu projede siz de kolay bir şekilde panoramik manzara ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Üstelik göz kamaştırıcı bu proje sayesinde insanların günün yorgunluğunu atması da sağlanabilmektedir.

12 km’lik sahil yolunda yer alan bu proje yürüme yollarının yanı sıra çiçek bahçeleri, bisiklet alanları ile de dikkat çekiyor. Çocuk oyun alanları ve çeşitli yeme içme mekânları ile ön plana çıkan DKY Sahil Kartal projesi günümüzün yaşam tarzının yansıtılması noktasında benzersiz imkânları ile ön plana çıkmaktadır. Kadıköy’den Tuzla’ya uzanan bir şerit üzerinde yapılan proje İstanbul’un en güzel lokasyonlarından birisi olarak dikkat çekmektedir. Siz de hem mimari anlamında hem de proje anlamında ön plana çıkan bu projeden yararlanmak istiyor iseniz bu projeye ortak olabilirsiniz.

Eşsiz Deniz Manzarası

Denize sıfır bir lokasyonda yer alması nedeni ile öne çıkan DKY Sahil Kartal projesi bunun yanında muhteşem Adalar manzarası ile de ön plana çıkıyor. Aynı zamanda tüm dairelerin panoramik bir görsellik ile en iyi manzarayı edinebilmesi adına özel olarak tasarlanan bu projede siz de hızlı bir şekilde konut sahibi olabilirsiniz.

Huzur dolu bir yaşam için sizlere sunulan bu projede günümüzde birçok insanın beklentilerinin karşılanması anlamında yararlanabileceğiniz bir konsept ön plana çıkar. +1,5 konsepti ile bu projede yer alan tüm konutların geniş ve kullanışlı balkonlara sahip olduğu görülür. Katlanır camlar kullanılarak balkonların yaz ve kış aylarında benzersiz bir şekilde kullanımı imkân dahilindedir.  Bu proje kapsamında 2 + 1,5 ve 3 + 1,5 evler sizleri beklemektedir.

İstanbul’un Kalbinde Eşsiz Bir Proje

Son zamanlarda yaşam alanlarının ortaya konulması aşamasında İstanbul gibi büyük bir şehirde hem şehrin içerisinde yer alan hem de doğa ile uyumlu olan projelerin ön plana çıktığı görülür. Bunun yanında mimari proje anlamında sizlere hizmet veren bu proje eşsiz bir peyzaj tasarımı noktasında da modern mimarinin gerekliliklerini yerine getirmektedir.

12 kilometrelik sahil yolu projesi olan DKY Sahil Kartal ile birlikte siz de manzaranın tadını çıkarın. Bunun yanında geniş ev arayanların beklentileri karşılanmak üzere 4 + 1,5 tipi konutlar da sizleri beklemektedir. Modern mimari nitelikli yaşam alanları sosyal donatı imkânları gibi birçok detayın sizlere sunulduğu bu projede yer almak istiyor iseniz hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Günümüzde gerek yüzlerce proje arasından görünümü ile gerekse de dış ortam tasarımı ile bu proje yoğun bir ilgi çekmektedir. Siz de yeni bir yaşam alanı arayışlarınızı karşılamak için bu projeden yerinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz.