DKY Business Projesi ve Proje Bilgileri

DKY inşaat İbrahim Dumankaya liderliğinde 1961 yılında inşaat sektörüne giriş yapmış ve belirledikleri dinamik, kaliteli ve yenilikçi proje prensibi ile 2013 yılında yenilenen yüzü ile inşaat sektöründe eşsiz konut ve ofis projelerine imza atmıştır. Bugüne kadar milyonlarca teslim edilen konut ve iş yeri projelerine her geçen gün yenisini ekleyerek başarı ile yoluna devam etmektedir.

DKY Business projesi ile ofis alanlarına yeni bir pencere açan DKY inşaat eşsiz tasarımı ile konforlu çalışma alanları sunarak iş hayatınızı prestijli hale getirmeyi hedeflemektedir. Kartal’da yer alan DKY Business projesi ile ofis alanlarının yanı sıra eşsiz manzara ve sosyal alanları da göz kamaştırmaktadır.

DKY Business Kartal Projesi ile İş Yaşamınızı Zenginleştirin

DKY inşaat benimsediği dinamik, kaliteli ve yenilikçi fikirleri ile iş yaşamınıza da farklı dokunuşlar gerçekleştirmektedir. Kendinizi çalışırken de mutlu ve huzurlu hissetmek istiyorsanız DKY Business Kartal projesinde yerinizi almakta geç kalmayın.

DKY Business Kartal projesi eşsiz manzarası ile sizlere, çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza huzurlu anlar sunuyor. DKY İnşaat iş başarısını arttırmayı, çalışanların motivasyonunu güçlü tutmayı hedefleyerek geniş yemek salonları, adalar manzaralı kapalı kafe ortamları ve sosyal alanlar sunmuştur.

DKY Business Projesi ve Detayları

DKY Business Kartal projesi İstanbul’un yeni iş alanı olan Kartal’da yerini almıştır. Sunduğu eşsiz manzaranın yanı sıra ulaşımının kolaylığı ile de tercih sebebi olacaktır. E-5 ve TEM ulaşım yollarının kesiştiği noktada bulunan bu proje ile kolay ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz.

DKY Business projesi 470 kişilik geniş yemek salonu, 58 kişilik restoranı ve adalar manzaraları kapalı kafe alanı ile çalışanlarınıza ve konuklarınıza bir iş ortamından çok daha fazlasını sunarak hayatınızın her anını prestijli hale getirmeyi hedeflemiştir.

DKY Business Kartal Projesi İş Merkezinden Çok Daha Fazlası

DKY inşaatın konut projelerinde yarattığı farkı DKY Business projesinde de göreceksiniz. Bir iş merkezinden çok daha fazlasını sunarak sizlere ayrıcalık katacaktır. Bu projenin bünyesinde barındırdığı ofislerin yanı sıra sosyal alanları da mevcuttur. 350 metrekarelik bir fitness merkezi, bilardo ve langırt gibi aktiviteler yer verdikleri alanları ile ofis ortamını farklı noktalara taşımaktadır. Bununla birlikte DKY Business projesinde bay ve bayanlar için mescit, personeller için giyinme odaları ve duş alanları da bulunmaktadır.

Mutlu çalışan, mutlu işler demektir. DKY inşaat sizleri ve çalışanlarınızı düşünerek eşsiz bir yaşam alanına imza atmış ve DKY Business Kartal projesini satışa sunmuştur. Sizlere eşsiz adalar manzarasına sahip, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da kolay ulaşım imkanı sunan, ferah ve dinamik DKY Business farkıyla tasarlanmış ofislerin tadını çıkartmak kalıyor. Sizler de işinize farklılık katmak, işinize prestij kazandırmak istiyorsanız DKY Business projesinde yerinizi alın.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir