DKY Cadde Göztepe 05 Projesi ve Proje Bilgileri 

Ülkemizde faaliyet gösteren güzide bir inşaat ve yaşam firması olan DKY inşaat aynı zamanda insanların yaşamlarında artıları olan projelere ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle de son zamanlarda ortaya koyduğu benzersiz çalışmalar ile dikkat çekiyor. Gerek gelecek konseptli binalar gerekse de ferahlık ve genişlik sunan yapılar ile birlikte DKY inşaat vizyoner bakış açısını ortaya koyuyor. Yeni binaların yanı sıra cadde ve çeşitli toplu alan düzenlemeleri ile de bu firma iyi bir konsept ile öne çıkıyor.

DKY inşaat tarafından tamamlanan ya da sürdürülen bir dizi cadde projesi bulunuyor. Bunlar arasında yer alan DKY cadde Göztepe projesi hem yaşam alanları hem da çalışma ortamları olarak insanların daha rahat hareket edeceği bir mimarinin ürünlerini ortaya koyuyor. Siz de beklentilerin karşılanması aşamasında en yenilikçi tasarım fikirlerini DKY inşaat ile elde edebilirsiniz.

DKY Cadde Göztepe

DKY inşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Cadde Göztepe projesi ile birlikte Ege Hatboyu sokak ile Nadir Ağa sokağı kesiştiği yerde yeni yaşam alanları oluşturulması planlanıyor. Bu kapsamda yükselen yeni yapılar arasında tek bloktan oluşan 30 adet de konut yer alıyor. Bu proje ile birlikte insanların ihtiyaç duyduğu ferah ve nezih yaşam alanları da hayata geçirilmiş oluyor.

Cadde Göztepe 05 projesi sadece bunun ile sınırlı değil. Aynı zamanda bu proje kapsamında yaklaşık 3 bin metrekare bir alan düzenleniyor. Bu düzenlemeler ile çevre düzenlemeleri hayata geçirilerek bir ekosistem oluşturulmak isteniyor. Bu çevre düzenlemeleri ile birlikte insanların geniş ve ferah alanlarda sosyal imkanlardan yararlanması amaçlanıyor. Otoparklar oyun alanları sosyalleşme alanları başta olmak üzere birçok yapı sizlere sunuluyor. Yine bu proje kapsamında ticari ünitelerin de yer alması planlanıyor. Söz konusu proje hem bir yaşam alanı olarak hem de bir ticari kompleks olarak dikkat çekiyor.

DKY İnşaat Projeleri Şehre Yeni Bir Hava Katıyor

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde yeni projelere atılmak da yürek gerektiriyor. Bu konuda elini taşın altına koyan DKY inşaat yenilikçi bir bakış açısı ile insanların yaşama gereksinimlerini karşılamış bulunuyor. Modern mimarinin tüm gereklerini yerine getiren firma aynı zamanda akıllı şehirler konsepti ile de önemli kazanımları sizlere sunuyor.

Yaşam alanlarında insanların beklentilerini karşılayan en ince detaylar ile ilgili bilgileri firma sayfasından öğrenebilirsiniz. Daha yaşanabilir şehirler konsepti ile hareket eden firma öznesine insanı koyduğu çalışmalar ile takdiri hak ediyor. En yeni binaların yanı sıra insanların rahat hareket etmesine imkan tanıyan bir çalışma ile birlikte siz de kolay bir şekilde yaşam alanları konusunda en iyi detayları yakalayabilirsiniz. Ülkemizin önemli bir yapı firması olarak DKY inşaat insanların yaşam alanları konusunda beklediği çözümleri yerine getiriyor.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızzdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir