DKY Holding, Büyümeye Devam Ediyor

İnşaat sektörü dünyanın her yerinde önemli olan büyük bir sektördür. Türkiye’de bu alanda ön plana çıkan şirketlerden birisi DKY Holding’dir. DKY Holding, birçok farklı alanda kaliteli yapılar sunarak oldukça fazla tercih ediliyor. Sektörde uzun bir süredir faaliyet gösteriyor ve birbirinden kaliteli projeleri ile insanlara istedikleri gibi bir yaşam alanı sunuyor. Bu kapsamda; DKY Holding, büyümeye devam ediyor ve DKY İnşaat yaklaşık 60 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor.

Yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak ve modern yaşam alanları inşa etmek için çalışan şirket, günümüzde sektörün önde gelen isimlerinden birisidir. Projeler alt markalara ayrılmıştır ve birçok yaşam tarzına uygundur. Temelde modern yapılar inşa edilir ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre birçok farklı kişiye uygundur.

DKY ile Kaliteli Konut Projeleri

Günümüzde inşaat konut projeleri, gelişmekte olan kentsel alanların ayrılmaz bir parçası haline geldi ve binlerce insan için uygun fiyatlı evler sağladı. DKY İnşaat’ın konut projeleri, insanların yaşaması için yapılmış bir tür konut projesidir ve DKY Holding, büyümeye devam ediyor ve bunlar aynı zamanda yüksek binalar, çok aileli binalar veya konut binaları olarak da bilinir. Birçok yerde bulunabilirler ve ülkeye ve bölgeye bağlı olarak çeşitli kullanımları vardır. Şirket tarafından yapılan projeler; evler, ofis binaları, tesisler gibi farklı amaçlar için kullanılabilir. İnşaat amaçlı konut projelerinin kullanımı değişiklik göstermektedir.

Bazıları çalışmak için işyeri sağlamak için tasarlanırken, diğerleri ev sahibi olmayı veya kirayı karşılayamayan kişiler için kalıcı konutlar sağlamak üzere tasarlanmıştır. İnşaat konut projeleri, ticari binaların ve konut birimlerinin bir arada bulunduğu karma kullanımlı bir geliştirme projesinin parçası olarak da kullanılabilir.

Sektörde Lider DKY İnşaat

DKY İnşaat, ülkenin önde gelen şirketlerinden biridir ve 17000’den fazla konut inşa etmiştir. Ev yapımı konusunda uzmanlaşmış bir inşaat firmasıdır. DKY inşaat evleri, DKY inşaat projeleri, DKY inşaat hizmetleri ve DKY inşaat projeleri gibi birçok alanda hizmet verir. DKY Holding, Türkiye’de insanlara hizmet ve inşaat sektöründe evleri sağlayan bir inşaat şirketidir. Şirket 1963 yılında başladı ve o zamandan beri ilerleme kaydediyor. Ülkenin önde gelen inşaat şirketlerinden biridir. 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor ve birçok yüksek puan alan proje inşa etti.

DKY İnşaat, yüksek kaliteli projeler inşa etme konusunda uzun bir geçmişe sahip, ülkenin lider inşaat şirketlerinden biridir. Şirket 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor ve başta İstanbul’da olmak üzere çok sayıda yüksek puanlı proje inşa etmiştir ve DKY Holding, büyümeye devam ediyor beklentileri tam karşılıyor.

DKY Holding Hızla Büyüyor

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar profesyonel olarak kurumsal bir anlayışla faaliyet gösteren DKY, sektörün öncü isimlerindendir. Kalite, konfor, güvenilirlik açısından yüksek standartlar sunar. Bu kapsamda da oldukça fazla tercih edilir. DKY Holding sunduğu bu projeler ile hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızzdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir