DKY İnşaat, Hayat DKY Sahilde Güzel Diyor

Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında her zaman fark yaratmayı başaran DKY İnşaat, DKY sahil projesi ile ev sahibi olmak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını bir projede fazlasıyla toplamış durumdadır. Önü kapanmaz adalar manzarası ile Kartal sahili üzerinden ilk parselde deniz manzarasını kullanıcılarına sunulacak olan DKY inşaat yeni bir ev yaşamının kapılarını aralamış oldu.

DKY sahil projesinde bulunan tüm daireler adalar manzaralı olarak tasarlanmış olmakla birlikte 128 metrekareden 328 metrekareye göre genişlik imkanı sağlıyor. Böylelikle her yatırımcının isteği doğrultusunda fiyat ve kullanım alanı seçeneği sunmuş oluyor. Aynı zamanda ödeme planlarını her kullanıcısına özel olarak hazırlayabilen DKY inşaat yeni projesinde tamamen müşteri odaklı bir satış gerçekleştiriyor.

Tamamen Deniz Manzaralı

Kartal sahili ilk parseli itibariyle yükselmeye başlayan projesinde dairelerin büyüklüğü hem de tamamen Adalar manzaralı olarak sunulması sebebiyle büyüleyici bir proje olarak alıcılarına sunuluyor. Toplamda 5000 metrekarelik bir arsa üzerine yayılan DKY sahil projesi denize sıfır olarak daire imkanı sağlıyor.

Toplamda tamamının deniz manzarası olan 140 adet daireyi satışa sunar. İnşaat, kapalı otopark, yüzme havuzu gibi birçok sosyal alan seçeneğini de alıcılarına sunmuş durumdadır.

+1,5 Konsepti Fark Yaratıyor

Tam anlamıyla alıcılarının isteklerini her zaman bir tık fazla projelendirilerek satışa sunan DKY İnşaat DKY sahil projesinde ise +1,5 konseptini kullanıma sundu. DKY sahil projesinde geniş bir manzara imkanı ve kullanışlı balkonlar yer alıyor. Aynı zamanda balkonlarda kullanılan katlanır camlar sayesinde hem balkon keyfi hem de evde fazla bir yaşam alanı kazandırırken yaz ve kış olmak üzere manzara keyfi sunulmuş oluyor.

DKY Sahil Ödeme Kolaylığı

Oldukça geniş çaplı bir proje olan DKY Sahil, aynı zamanda DKY İnşaat tarafından alıcıları için özel ödeme fırsatları ile satışa sunuldu. Ön talep toplanan süre zarfında tamamen geniş kapsamlı bir ödeme seçeneği sunan DKY İnşaat kentsel dönüşüm kapsamında alıcılarına uygun fiyatlı geniş konfor alanı satışa sundu.

Sürekli olarak kullanıcıları için indirimler ve ödeme kolaylıkları sağlayan inşaat projesinde lüks ve uygun fiyatı bir araya getirdi. Böylelikle alıcılar için kolay ödeme planına sahip, istekleri doğrultusunda konforlu, yenilikçi dairelere sahip olma imkanı bulunmuş oldu.

Sahil Yoluna 12 Km Uzaklıkta Yaşam

Kartal sahil yolunda yalnızca 12 kilometre uzaklığa sahip olan ve kapanmaz manzaraya sahip olmakla birlikte şehir hayatı içerisinde yeşillikten uzak kalmadan deniz manzarasını yenilikçi bir yapıyla sunuyor. Şehir hayatı ile iç içe olmakla birlikte sosyal alanlarıyla da yenilikçi ve konforlu bir şekilde hazırlayan DKY inşaat projesi içerisinde çocuklar için oyun alanları, bisiklet yolları, koşu parkurları, yemyeşil parkları ile tam anlamıyla huzurlu bir imkan sunuyor.

İstanbul’un en güzel lokasyonunda satışa sunulan DKY Sahil projesi hem şehir hayatının konforunu hem de deniz manzarasının huzurunu bir arada sunmuş oldu. Bu nedenle ön talep programında satışları patlayan DKY sahil projesi fark yarattı.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir