DKY Kartal Projesi ve Proje Bilgileri 

DKY inşaat sektöründe oldukça bilinen ve tercih edilen bir firmadır. Bu firmanın kendisini tanıtması için projeleri yeterli olmaktadır. İlk olarak isminden söz edilen bir firma olmasının sebebi ise Kartal projesinden kaynaklanmaktadır. Kartal projesi incelendiği ve ilk görüşte bile insanların dikkatini çeken bir yapıya sahiptir.

Konum olarak bakıldığında İstanbul içerisinde böyle bir ev bulmak imkansızdır. Bunun sebebi projenin yer aldığı konum tam olarak teknopark, adalet sarayı, toplam 32 hastane ve en çok bilinen AVM’ lerin ortasında yer almaktadır. Bunlardan ziyade olarak bakıldığında kartal konut projesi havalimanına ve tüm köprülere ulaşım olarak yirmi dakikayı bile almamaktadır. Hayatlarınızı yolda harcamamak için sizler de Kartal konutlarından ev sahibi olabilirsiniz.

Yaşam İçin Kartal Konut Projesi

Yaşamı en kaliteli şekilde geçirmek için evin en iyisine sahip olmak gereklidir. Kişiler hayatlarının yarısından çoğunu ev içerisinde geçirirler. Bu süre zarfında muazzam manzarayı seyretmek, doğa ile iç içe olmak, deniz ve adalar manzarası ile anın tadını çıkartmak yaşamı güzel bir hale getirecektir.

Yaşamdan zevk almak için tek yapmanız gereken Kartal konut projesini incelemek ve ev sahibi olmaktadır. Site içerisinde yer alan yükseklik göz etmeksizin tüm evlerin manzarası muazzamdır. Her ev denizi ve adaları görmektedir. Yaşamanızı daha sağlıklı kılmak için bahçe bulunmaktadır. Bahçe içerisinde yürüyüş, koşu alanlarını kullanmak, doğa ile iç içe hayat yaşamak için sizler de geç kalmayın.

Kartal Konut Projesinde Ev Tasarımları

Kartal konut projesi hayata geçirilirken dikkat edilen unsurlardan birisi de her ailenin kendisine göre ev bulabilmesidir. Bunun sebebi her ailenin her zaman için en iyisini hak etmesidir. İki artı bir evlerden beş artı bir evlere kadar konut bulunmaktadır. Konutların tamamı diğer şirketlerin yaptıkları evlere oranla daha geniştir. Evin içerisine girdiğinizde ferahlama yaşayabileceğiniz kadar yüksek tavan ve genişliğe sahiptir. Duvarınızın tümünü camdan yapabilecek kadar eşsiz bir manzara sizlere sunulmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanmak için sizleri de en kısa zamanda projeyi daha yakından inceleyebilirsiniz.

Kartal Konut Projesi Farklılıkları Nelerdir?

Diğer şirketlerin de bizlerin de önceki yaptıkları projelerden çok daha farklıdır. Kartal konut projesinin tarihe geçecek kadar eşsiz bir manzarası bulunmaktadır. Hem kara hem deniz arasında bulunduğu için ada görünümü ele alınmıştır. Aynı zamanda ada, deniz ve doğa ile iç içe olan kartal bölgesindeki tek konut denilebilir. Yaşamı doğa içerisinde sağlıklı bir şekilde geçirmek için insanlara fırsatlar sunulmaktadır. Evlerin genişliği ve sağlamlığı konusunda şüphe duyulmamaktadır. Oldukça güvenli ve çocuklar için oyun alanları bulunmaktadır. Bir evden daha fazlası için, hayatı yaşanabilir hale getirmek için her zaman DKY Kartal projesi seçimi en iyisini hak eden herkes için seçilebilir konutlar arasındadır.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir