DKY TEM Avrupa Projesi ve Proje Bilgileri

DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen projelerden birisi olarak TEM Avrupa, yoğun bir ilgi görüyor. İstanbul Sultangazi’de yapılan projede çok sayıda konut yer alıyor. Proje, İstanbul Avrupa yakasında merkezde yer alması ile oldukça iyi bir konumadır. İstanbul Havaalanı’na yakın olmasının yanı sıra Maslak ve Aksaray gibi birçok merkezi noktaya da yakında bulunuyor.

Üstelik otoyola yakın olması sayesinde ulaşım açısından da son derece kullanışlı bir projedir. Metro ve toplu taşımaya yakınlığı ile de avantaj sağlıyor. DKY İnşaat tarafından modern yaşam alanları oluşturma amacı ile planlanan proje hem sıcak hem de yenilikçi yapılar ortaya koyuyor. Konumu ve tasarımı ile ön plana çıkacak olan DKY TEM Avrupa projesi merakla bekleniyor.

TEM Avrupa Projesi Geliyor

TEM Avrupa çok beklenen projelerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Sultangazi’de inşa edilecek olan proje büyük bir ilgi görüyor. DKY İnşaat tarafından imza atılan projede oldukça fazla sayıda konut yer alacak ve kullanıcılara kaliteli bir yaşam alanı sunulacak. TEM Otoyolu üzerinde yer alan bir proje olması sayesinde de birçok noktaya kolay ulaşım sağlama imkanı tanıyor.

Maslak bölgesine yakın konumda olması, yaşam alanları içerisinde yükselen bir yıldız olmasını sağlıyor. DKY tarafından yapılacak olan konut projesinin yakın zamanda tamamlanması ve kullanıma sunulması bekleniyor. Hayata geçirilecek olan bu proje ile yaşam alanlarında yeni nesil tasarım ve mimarinin örnekleri görülecek.

TEM Avrupa Projesinde Kaç Daire Var?

DKY İnşaat’ın yeni projelerinden birisi olarak ön plana çıkan TEM Avrupa projesi, yüksek konut sayısı ile çok sayıda insanı memnun ediyor. Genel olarak proje ile ilgili verilebilecek bilgilerden bir tanesi projenin 52 bin metrekare boyutunda olan bir arsa üzerine kurulacağıdır. Aynı zamanda bu konut projesinde yer alacak olan daire sayısı da 1300 olarak belirlenmiştir.

Hem geniş bir konaklama alanı sunması hem de modern yaşam alanı olarak kullanıma sunulması ile fazlasıyla kaliteli bir proje olduğunu söylemek mümkündür. İnsanların sosyalleşmesi için gerekli olan bütün koşulların sağlandığı ve sosyal alanlara çok geniş bir bölge ayrılan TEM Avrupa, yeni nesil yaşam tarzını en iyi şekilde yansıtacak.

Modern Yaşam Alanları

DKY tarafından yakında tamamlanması beklenen projelerden birisi olarak TEM Avrupa büyük bir ilgi ile bekleniyor. Avrupa yakasının merkezinde olması ve birçok önemli konuma yakın olması sayesinde kolay ulaşılabilir bir yerdedir. Aynı zamanda içerisinde sosyal alanlara ve kişinin çeşitli faaliyetlerde bulunabileceği alanlara oldukça fazla yer verilmiştir.

Daireler iç tasarımı ile modern bir görüntü sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte genel olarak binalar da yeni nesil dış görünümlere sahip oluyor. Yalıtım özelliklerinin üst düzey olduğu geniş kullanım alanına sahip olan konutlardan oluşan proje yakında sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir