ON Kağıthane Projesi ve Proje Bilgileri

DKY İnşaat tarafından hazırlanan Kağıthane Projesi pratik kullanımı ile ön plana çıkıyor. Projenin inşaat alanı 38 bin metrekare büyüklüğündedir. Aynı zamanda proje içerisinde 4750 metrekare ofis ve bununla birlikte 450 metrekare ticari bölge mevcuttur. Proje kapsamında sunulan daireler ise 57 ila 86 metrekare arasında değişiyor. 1,5+1 ile 2+1,5 şeklinde inşa edilen daireler mevcuttur.

Projenin en önemli özelliklerinden birisi hayata açık olmasıdır. DKY İnşaat tarafından hazırlanan proje ile insanların hayal kuracağı samimi evler tasarlanmak amaçlanmıştır. Yeni nesil yaşam alanları oluşturmak için hazırlanan proje hem geniş hem de modern yaşam alanı ile ilgi çekiyor. ON Kağıthane hayata açık kişilere yeni nesil yaşam alanları sunuyor.

On Kağıthane Proje Özellikleri

Sektörün ileri gelen isimlerinden olan DKY İnşaat tarafından yeni nesil şehirler oluşturmak adına yaşam konseptini hayata geçiriyor. Kağıthane’de kentsel dönüşüm çalışmaları için alınan bölgede hayatı canlı bir şekilde yaşamaya yardımcı olacak ON Kağıthane Projesi gerçekleştirildi. Konut anlayışının yenilikçi bir şekilde değiştirilmesini sağlayan proje günümüzde oldukça fazla ön plana çıkıyor.

Hayata açık sloganı ile sunulan ON Kağıthane, uzman markalar ile birlikte çalışılarak hazırlanmıştır. ON hem modern hem de kaliteli bir proje olması nedeni ile birçok kişi tarafından beğeniliyor. Proje kapsamında sunulan evler insanlara ferah, kaliteli, modern yaşam alanları sunuyor.

ON Kağıthane Yeni Kültürü Yansıtıyor

ON Kağıthane projesi tasarlanırken hem dünya hem de Türkiye’den birçok farklı gayrimenkul konspeti incelenmiştir. Bu doğrultuda ele alanına yaşam modelleri içerisinden kullanıcıların ihtiyaçlarına göre en doğru şekilde tasarım yapılmıştır. DKY İnşaat tarafından her biri alanında uzman olan marka, firmalar ile çalışılarak oluşturulan ON Kağıthane, kullanıcı beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

Teknoloji ile barışık şehirler hazırlamak amacı ile tasarlanmıştır. Paylaşımın yüksek olduğu sosyal bir hayat için gerekli olan bütün koşullar hazırlanmıştır. Sürdürülebilir bir yaşam alanına sahip olan ON Kağıthane, ulaşılabilir olması ile de ön plana çıkıyor. Teknoloji, eğlence, sosyalleşme, yenilik, doğa gibi unsurların bir arada sunulduğu ON Kağıthane, kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor.

Kolay Ulaşılabilir

DKY İnşaat tarafından hazırlanan ON Kağıthane projesi, ulaşılabilir olması ile ön plana çıkıyor. Kemerburgaz Caddesi üzerinde yer alan yaşam alanı, İstanbul içerisinde oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlıyor. Otoyollara yakın olması sayesinde her yere yakın olduğunu söylemek mümkündür. Aynı zamanda yakınında metro hattı bulunması sayesinde de toplu taşıma kullanan kişiler için olukça yararlıdır.

Metro istasyonuna yürüyerek gidilebilir. Proje, bir konut projesinden çok modern bir yaşam projesi olarak lanse ediliyor. 205 adet konutun yer aldığı projede sosyal alanlara ve peyzaja büyük bir alan ayrılmıştır. Yüzde 60 oranında bir alan, sosyalleşme adına insanlara ayrılmıştır.

Firmamızın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tüm proje ve şirketimizle ilgili paylaşımlar sosyal medya hesaplarımızdan yapılmaktadır.

Facebook: https://www.facebook.com/dkyinsaat/
İnstagram: https://www.instagram.com/dkyinsaat/
Twitter: https://twitter.com/dkyinsaat
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dkyinsaat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dkyinsaat/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir